Beton Altı Trapez Sac 38/151

Beton Altı Trapez Sac 38/151
Beton Altı Trapez Sac 38/151

Beton Altı Trapez Sac 38/151 Farkıyla Yapıları Güçlendirin

Beton altı trapez sac 38/151 modelleri, beton altı döşemelerde tercih edilirler. Özel projeler için geliştirilen beton altı trapez sac 38/151 seçenekleri, beton yüksekliği gereksinimi bulunan alanlarda oldukça avantajlıdır. Çelik yapılarda arakat döşemeleri için tercih edilen beton altı trapez sac 38/151 ofis ara kat döşeme çelikleri için de oldukça önemli bir yere sahiptir. Yolcu terminalleri, statlar, sergi ve fuar merkezleri, oteller, bankalar, ofis kompleksleri, prestij binaları, ticaret ve alışveriş merkezleri, iç ve dış giydirme cepheleri ve birçok alanda tercih edilebilen beton altı trapez sac 38/151 boyalı ve boyasız olmak üzere iki farklı türde satışa sunulurlar.

Beton Altı Trapez Sac 38/151 Seçenekleri

Gofrajlı ve gofrajsız gibi farklı teknik özelliklere de sahip olabilen beton altı trapez sac 38/151 seçenekleri, zemin kalıp sacı olarak yapılar için çok önemli bir yere sahiptir. Montajı oldukça kolay olan beton altı trapez sac 38/151 yüksek taşıma kapasitesi sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. Zeminlerin beton altlarında asma katlarda cephe kaplamalarında ve çatı kaplamaları da tercih edilen beton altı trapez sac 38/151 inşa halinde bulunan projelerin etrafını kapatmak için de tercih edilebilirler. Çok amaçlı kullanım imkanına sahip olan beton altı trapez sac 38/151, 1 metreden 15 metreye kadar tercih edebileceğiniz farklı ölçülerde satın alınabilir.

Beton Altı Trapez Sac 38/151 Avantajları

Beton altı trapez sac 38/151 uzun ömürlü olmaları ile bilinirler. Üzeri fırın boyalı olarak satışa sunulabilen bu levhalar beton altında en çok tercih edilen malzemeler arasındadır. Zaman içerisinde hacim kaybı yaşamayan beton altı trapez sac 38/151 ekonomik olarak beton altlarında veya bağımsız kullanım için tercih edebileceğiniz ideal seçeneklerdir. Binaya ilave yük getirmeyen özelliği sayesinde binanın mukavemetini artıran bu ürünler oldukça hafiftir. Uygulama montajı oldukça basit olan trapez saclar çevresel koşulların olumsuz etkisine karşı binanın korunmasına yardımcı olur. Diğer kaplama malzemeleri ile karşılaştırıldığında oldukça ekonomik olan bu ürünler fire vermeyen özelliği sayesinde de kullanıcısına ve uygulayıcısına kazandırır. Soğuk havadan etkilenmeyen, alev almayan, su geçirmeyen beton altı trapez sac 38/151 dekorasyon amaçlı olarak dahi kullanılabilir.